Eğitim Kurulları

TIP EĞİTİM KOMİSYONU VE YÖNETİCİLERİ

Komisyon Başkanı Prof.Dr. Adem ASLAN
Eğitimden Sorumlu Dekan Yrd. Doç.Dr. Saliha Handan YILDIZ
Baş Koordinatör Prof.Dr. Dağıstan TOLGA ARIÖZ
Baş Koordinatör Yardımcısı Doç.Dr. Müjgan ÖZDEMİR ERDOĞAN
1. Sınıf Koordinatörü Doç.Dr. Müjgan ÖZDEMİR ERDOĞAN
1. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Neşe Nur USER
1. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Ahmet ÜZER
2. Sınıf Koordinatörü Doç.Dr. Tolga ERTEKİN
2. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Evrim Suna ARIKAN TERZİ
2. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Ahmet DUMANLI
3. Sınıf Koordinatörü Prof.Dr. Çiğdem TOKYOL
3. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Murat ARAZ
3. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Mustafa KARALAR
4. Sınıf Koordinatörü Doç.Dr. Memnune Sena ULU
4. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Ayşe TOLUNAY OFLU
4. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Çiğdem ÖZER GÖKASLAN
5. Sınıf Koordinatörü Doç.Dr. Hasan TOKTAŞ
5. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Gazi BOYACI
5. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Murat YEŞİL
6. Sınıf Koordinatörü Prof.Dr. Aylin YÜCEL
6. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Ayhan PEKTAŞ
6. Sınıf Koordinatör Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Hayri DEMİRBAŞ

 

ÖLÇME DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Prof.Dr. Aylin YÜCEL
Doç.Dr. İbrahim KELEŞ

Dr.Öğr.Üyesi Hilal YEŞİL
Dr.Öğr.Üyesi Serhat YILDIZHAN
Dr.Öğr.Üyesi Suna ARIKAN TERZİ

Ahsen GÜR  (6. Sınıf Öğrencisi)

ÖĞRENCİ DANIŞMANLIĞI KOMİSYONU

Doç.Dr. Mine Kanat PEKTAŞ
Doç.Dr. Ayşegül BÜKÜLMEZ
Doç.Dr. Şahin ULU
Dr.Öğr.Üyesi Rahmi DUMAN

Burcu KILIÇ  (3. Sınıf Öğrencisi)

BOLOGNO-ERASMUS-FARABİ KOMİSYONU

Prof.Dr. Dağıstan Tolga ARIÖZ
Doç.Dr. Tuba Berra SARITAŞ
Doç.Dr. Nilay DUMAN
Dr.Öğr.Üyesi Mustafa KARALAR
Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Ali TUNCER

Şeyma AKTAŞ (5. Sınıf Öğrencisi)

MESLEKİ YABANCI DİL KOMİSYONU

Prof.Dr. Alpagan Mustafa YILDIRIM
Dr.Öğr.Üyesi Nuray VAROL
Dr.Öğr.Üyesi Murat YEŞİL
Dr.Öğr.Üyesi Serhat YILDIZHAN

Eda KAYABAŞI (5. Sınıf Öğrencisi)

PROBLEME DAYALI EĞİTİM KOMİSYONU

Prof.Dr. Mehmet YILMAZER
Doç.Dr. Hasan TOKTAŞ

Doç.Dr. Mesut KÖSE
Dr.Öğr.Üyesi Ayhan PEKTAŞ 
Ali BOYRAZ  (3. Sınıf Öğrencisi)

TIPTA UZMANLIK EĞİTİM KOMİSYONU

Prof.Dr. Ümit Dündar (Başkan)
Prof.Dr. Murat TOSUN
Doç.Dr. Ayşegül BÜKÜLMEZ
Doç.Dr. İbrahim KELEŞ
Dr.Öğr.Üyesi Murat YEŞİL